Vores kolleger

Velkommen til at kontakte os i dag! Vi er altid på stedet i løbet af kontortiden for at besvare dine spørgsmål og hjælpe dig med at finde en optimal løsning til din virksomhed.

Vores kontortid er:
Mandag – fredag ​​8.00 – 16.30 (Frokost lukket: 12.00 – 13.00)

Alle medarbejdere

Agneta Rydén

Kundeservice / ordre

Agneta Rydén

031-88 78 80 (vxl)

031-88 78 77
order@tribotec.se

agneta.ryden@tribotec.se

Kundeservice / ordre

Cecilia Söderbacka

031-88 78 80 (vxl)

031-88 78 83
order@tribotec.se

cecilia.soderbacka@tribotec.se

Frida

Miljø- og kemikaliekoordinator

Frida Blomqvist

031-88 78 88
frida.blomqvist@tribotec.se

Bodil Meijer Gustafsson

Køb

Bodil Meijer

031-88 78 80 (vxl)

031-88 78 43
bodil@tribotec.se

Mats Inge Ericsson

ÅF Ansvarlig

Produktansvarlige klæbemidler og smøremidler

Mats Inge Ericsson

0708-88 78 01
matsinge.ericsson@tribotec.se

Robert Myrberg

Salgslim, smøremidler og antikorrosion

Distrikt Mellem / Nord

Robert Myrberg

0705-48 45 11
robert.myrberg@tribotec.se

Kim Heden

Salgssilikone og klæbemiddel

Kim Heden

0702-00 31 35
kim.heden@tribotec.se

Camilla Admyre

Produktansvarlig Rustbeskyttelse

Camilla Admyre

031-88 78 44

0703-28 66 60
camilla.admyre@tribotec.se

Stefan Fältengård

Salg beskyttelse mod rust

Distrikt øst / syd

Stefan Fältengård

0705-28 28 79
stefan.faltengard@tribotec.se

Mats Holmvik

Salg beskyttelse mod rust

Distrikt vest / syd

Mats Holmvik

0766-77 04 00
mats.holmvik@tribotec.se

Henrik Stjerslev Jakobsen

Salg Danmark Rustbeskyttelse, Silikone, Lim & Smøremidler

Henrik Stjerslev Jakobsen

+45 2070 3330
henrik.stjerslev@tribotec.se

Pontus Strivall

Lager / kvalitet / miljø

Pontus Strivall

031-88 78 82
pontus@tribotec.se

Jonas Frednäs

Varehusbestyrer

Jonas Åstrand

031-88 78 79

0736-56 40 87
jonas.astrand@tribotec.se

Predrag Nesic

Lager / fremstilling

Predrag Nesic

031-88 78 73

Peter Lindgren

Regnskabs chef

Peter Lindgren

031- 88 78 74

0702-09 78 58
peter.lindgren@tribotec.se

Marie Eriksson

Finansassistent

Marie Eriksson

031-88 78 47
marie.eriksson@tribotec.se

Niclas Arnell

VD

Niclas Arnell

031-88 78 89

0730-22 03 31
niclas.arnell@tribotec.se

Sikkerhedsdatablad og dokumenter

Her kan du læse mere og downloade vores produktark, certifikater, certifikater og sikkerhedsdatablad.

sv_SE
Engelsk flagga