Vores kolleger

Velkommen til at kontakte os i dag! Vi er altid på stedet i løbet af kontortiden for at besvare dine spørgsmål og hjælpe dig med at finde en optimal løsning til din virksomhed.

Vores kontortid er:
Mandag – fredag ​​8.00 – 16.30 (Frokost lukket: 12.00 – 13.00)

Alle medarbejdere

Agneta Rydén

Kundeservice / ordre

Agneta Rydén

+46 31 887880 (vxl)

+46 31 887877
order@tribotec.se

agneta.ryden@tribotec.se

Kundeservice / ordre

Cecilia Söderbacka

+46 31 887880 (vxl)

+46 31 887883
order@tribotec.se

cecilia.soderbacka@tribotec.se

Frida

Miljø- og kemikaliekoordinator

Frida Blomqvist

+46 31 887888
frida.blomqvist@tribotec.se

Bodil Meijer Gustafsson

Køb

Bodil Meijer

+46 31 887880 (vxl)

+46 31 887843
bodil@tribotec.se

Mats Inge Ericsson

ÅF Ansvarlig

Produktansvarlige klæbemidler og smøremidler

Mats Inge Ericsson

+46 708 887801
matsinge.ericsson@tribotec.se

Salg Lim, Smøremidler, Antikorrosion og Silikone

Distrikt Mellen/Nord

Mats Gunnemyr

+46 70 2830766

mats.gunnemyr@tribotec.se

Kim Heden

Produktansvarlige Silikone

Salgssilikone og klæbemiddel

Kim Heden

+46 702 003135
kim.heden@tribotec.se

Stefan Fältengård

Salg beskyttelse mod rust

Distrikt øst / syd

Stefan Fältengård

+46 705 282879
stefan.faltengard@tribotec.se

Mats Holmvik

Salg beskyttelse mod rust

Distrikt vest / syd

Mats Holmvik

+46 766 770400
mats.holmvik@tribotec.se

Henrik Stjerslev Jakobsen

Salg Danmark Rustbeskyttelse, Silikone, Lim & Smøremidler

Henrik Stjerslev Jakobsen

+45 2070 3330
henrik.stjerslev@tribotec.se

Pontus Strivall

Lager / kvalitet / miljø

Pontus Strivall

+46 31 887882
pontus@tribotec.se

Jonas Frednäs

Varehusbestyrer

Jonas Åstrand

+46 31 887879

+46 736 564087
jonas.astrand@tribotec.se

Predrag Nesic

Lager / fremstilling

Predrag Nesic

+46 31 887873

Peter Lindgren

Regnskabs chef

Peter Lindgren

+46 31 887874

+46 702 097858
peter.lindgren@tribotec.se

Marie Eriksson

Finansassistent

Marie Eriksson

+46 31 887847
marie.eriksson@tribotec.se

Niclas Arnell

VD

Niclas Arnell

+46 31 887889

+46 730 220331
niclas.arnell@tribotec.se

Sikkerhedsdatablad og dokumenter

Her kan du læse mere og downloade vores produktark, certifikater, certifikater og sikkerhedsdatablad.

sv_SE
Engelsk flagga